Korwin ma jad skorpiona!

Na finiszu kampanii do Parlamentu Europejskiego zrobiło się ciekawie. Okazało się, że niszowy felietonista z Polski stanowi śmiertelne zagrożenie dla Europy i Świata. No i pluje jadem skorpiona.

 

Janusz Korwin-Mikke, to o niego chodzi, stał się celem ataku praktycznie wszystkich formacji od tak zwanej lewicy do tak zwanej prawicy. Sam mu trochę dołożyłem, jeszcze zanim stało się to modne: Dlaczego nie jestem korwinistą? Facet jest ekscentryczny, część głoszonych przez niego tez to bzdury. Jedno trzeba powiedzieć: uczciwy, inteligentny polityk nie miałby większego problemu z wykazaniem luk w rozumowaniu Korwina i z pokonaniem go w debacie. Tyle, że w Polsce mamy deficyt polityków uczciwych i inteligentnych, szczególnie jak mają łączyć te dwie cechy. Pewnie dlatego zamiast uczciwej polemiki z panem Mikke tak zwana klasa polityczna sięga po brudne chwyty, przekłamania, oszczerstwa i absurdalne zarzuty czy wręcz przepychanki i przezywanki rodem z piaskownicy. W efekcie śmieszność ataków przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy i może nieoczekiwanie przynieść odwrotny skutek.Czym to się skończy? Sam jestem ciekaw. Może dostać 3% głosów, a może i 3x więcej.

krulKrąży w sieci

Popatrzmy na pewną analogię, firmy produkujące słodkie napoje musiały odczuć spadek sprzedaży ze względu na różne kampanie mówiące o szkodliwości słodzików używanych zamiast cukru. Wiele osób w trosce o swoich bliskich zaczęło im odradzać picie takich rzeczy mówiąc mniej więcej tak:  „-Co ty pijesz? wiesz czym to jest słodzone? Wiesz co to za świństwo?” – itd. Jeden z koncernów zareagował kampanią ośmieszającą i sam zaczął wymyślać różne bzdury nt. swojego produktu zachęcając do tego klientów poprzez konkurs. Zarzut stosowania słodzików po prostu ginie w zalewie idiotycznych tekstów, a osoba ostrzegana np. przed aspartamem może odpowiedzieć po prostu:  „Taaa i ma jad skorpiona do tego?”
Koncern za taką kampanię musiał wyłożyć ciężkie pieniądze. Janusz Korwin-Mikke ma ją bezpłatnie. To znaczy płacą za to inni politycy. Ci sami, którzy dopuścili się takich łajdactw, że nie mają szans w uczciwej debacie nawet z cyrkowcem jak JKM.

Mamy więc totalny spektakl obrażania logiki, Himalajów hipokryzji i wymyślanych zarzutów. Jest ich za dużo, żeby zająć się wszystkimi, więc pośmieję się z kilku, które ubawiły mnie najbardziej.
Paweł Zalewski z PO zarzucił Korwinowi, że ten chce ludziom zabrać emerytury. Jest to wyjątkowa hipokryzja i obrzydliwe kłamstwo człowieka reprezentującego Platformę (rzekomo) Obywatelską. Akurat Janusz Korwin-Mikke jest osobą, która jako jedna z pierwszych (pamiętam jeszcze w latach 90-tych) mówiła o konieczności ZAGWARANTOWANIA wypłaty świadczeń emerytalnych! Państwo przyjęło na siebie zobowiązania i musi ich dotrzymać, bo ludzie nabyli już prawa do emerytury. Właśnie to Korwin głosi niezmiennie od lat. Zresztą jest to przyczyną ataków na niego z drugiej strony bo „jest za wypłacaniem emerytur esbekom!” Mniejsza z esbecją teraz, wróćmy do zwykłych emerytur. To Platforma, PiS i SLD rządziły i nie zrobiły nic, żeby zagwarantować wypłacalność systemu emerytalnego. Żeby było ciekawiej, to właśnie politycy skupieni dziś w PO, Twoim Ruchu i Polsce Razem zagłosowali za wydłużeniem wieku emerytalnego. Tym samym odebrali milionom ludzi po kilka lat emerytury! Szczytem hipokryzji jest pozowanie przy tym na obrońców kobiet. Przecież to kobietom zrabowali w majestacie prawa nawet po 7 lat emerytury. Proszę zauważyć, że jak Jasio Kowalski napadnie 63-latkę wracającą z Poczty z emeryturą, to jest to karygodne przestępstwo, a jak politycy ograbią kobiety z 7 lat wypłacania emerytury to jest ok, pod warunkiem, że odwrócą uwagę wmawiając żeńskiej części elektoratu, że tylko oni mogą obronić kobiety przed Korwinem. Szanowne Panie, dacie się im nabrać? Przecież oni traktują was jak naiwne idiotki.
Szanowne Panie, jak nie lubicie Korwina, a do tego chcecie więcej lewicowości i Unii, to ja rozumiem, że można mieć takie poglądy. Ale na litość lewicowo-świecką, nie głosujcie na tych, co zabrali wam prawo do 7 lat emerytury! Niektórzy z nich zapowiadają, że to nie koniec ich działalności na tym polu, a wiek emerytalny dalej trzeba podnosić. Pod tym względem przynajmniej SLD było uczciwe i broniło waszych praw, więc lepiej już głosujcie na nich, a nie na ich Ruch. No chyba, że przestrzeganie praw człowieka i Konstytucji jest dla was ważne… jak tak to robi się problem, bo możecie nie mieć na kogo głosować.

To zresztą kolejny zarzut do Korwina Mikke, że „facet praw człowieka nie szanuje i w ogóle jest hitlerowcem”. Brzmi to szczególnie złowrogo w ustach ludzi wspierających SLD pod wodzą Leszka Millera czy Twój Ruch lansujący się z twarzą Aleksa Kwaśniewskiego. Przecież to za rządów Millera i Kwaśniewskiego Polska niczym Hitler wysłała swoich żołnierzy do ataku na inne państwo, bez wypowiedzenia wojny i pod (jak się okazało) zmyślonym pretekstem! Lewica taka bardzo pokojowa, prawda? To również za rządów lewicy według doniesień Amnesty International miały w Polsce powstać tajne więzienia CIA, gdzie osoby podejrzane o terroryzm miały być wbrew polskiej Konstytucji wiezione bez wyroku i torturowane. Smutne jest gdy wrażliwi na prawa człowieka lewicowcy usprawiedliwiają to opowieściami o zamachach i słowami „to terroryści”. Ja tam w Konstytucji nie widzę żadnego wyjątku od zakazu stosowania tortur. Lewica czasem próbuje lawirować, że nawet jeśli takie wiezienia istniały to może Miller i/lub Kwaśniewski o tym nie wiedział. Załóżmy na chwilę, że nie wiedzieli… i co? Serio chcecie głosować na formacje, za których rządów możliwe jest torturowanie ludzi w Polsce za przyzwoleniem polskich służb, ale bez wiedzy najwyższych władz? …a i zagłosujecie na nich, bo nie lubicie Korwina, bo „on jest przeciwko prawom człowieka”. To byłaby hipokryzja na najwyższym poziomie.

Wrócę jeszcze do tematu kobiet, bo ostatnio koronnym zarzutem przeciw JKM jest „tekst o gwałceniu”. To było u Moniki Olejnik, która spotkanie z Pawłem Kowalem i Januszem Korwin-Mikke zaczęła od wypytywanie dlaczego Kowal nie popiera Mikkego. Tak niby musiała z Pawła wyciągać odpowiedzi, żeby jakiś cytat podał, aż ten wreszcie się zgodził i sięgnął po spontanicznie (!) przygotowaną kartkę. Odczytał fragment humorystycznej książki Korwina z  lat 90-tych (!) mówiącej miedzy innymi o relacjach damsko-męskich. Korwin kilka razy próbował odmówić poruszania takich tematów w rzekomo poważnym programie czołowej dziennikarki. Nie dało się. Cóż, fragment był o kłótniach i o tym, że kobieta nie zawsze kłóci się wprost o to o co jej chodzi. Było też o tym, że czasem taka kłótnia jest skutkiem seksualnego niedopieszczenia kobiety, która ma chęć na coś ostrzejszego. Korwin powiedział Kowalowi, że kobieta udaje, że stawia opór i się zaczęło. Poszły nagłówki o tym, jak to Korwin twierdzi, że w czasie gwałtu kobiety tylko udają opór. Mamy humorystyczny rozdział o relacjach miedzy kochającymi się osobami, żyjącymi w związku pod jednym dachem, a przedstawia się to jak wypowiedź o napadzie jakiegoś zwyrodnialca w ciemnej uliczce. Oto mamy wielki skandal w czasach gdy bestselerem jest erotyk sado-maso „Pięćdziesiąt twarzy Greya” (nie czytałem, znam z relacji zafascynowanych kobiet). Naprawdę niesamowity poziom hipokryzji. Wrzucam tytuł w google i sprawdzam wyniki. Co my tu mamy? Na fb „50 twarzy…” ma ponad 120 tysięcy polubień, w NaTemat jest wywiad z pisarką o tym, jaka to podniecająca dla kobiet książka i wywiad z seksuologiem mówiącym jaka to może być inspirująca lektura. Książka nazywana jest przebojem czy promowana jako „światowy bestseller” miedzy innymi w wp.pl, Radio Zet, TVN24, miastokobiet.pl, kobieta.gazeta.pl i na wyborcza.pl! To materiały ledwo sprzed kilku miesięcy! A teraz mamy święte oburzenie niczym w TV Trwam na to, że „Korwin powiedział o seksie…” No co takiego strasznego powiedział? Na pewno nic gorszego niż to co publikowaliście kilka miesięcy temu promując powieść pornograficzną.

Na koniec apel do wszystkich. Pamiętajcie, Korwin-Mikke to żydowski hitlerowiec, do herbaty sypie odpady z Czarnobyla, jajecznicę robi z jąder rytualnie mordowanych byków. Jest królikofobem bo nienawidzi niepełnosprawnych gołębi i mężczyzn-lesbijek, do tego jest agentem Putina z kosmosu. Jak przejmie władze to zabije dwie wiewiórki. No i pluje jadem skorpiona z oczu bo jest cybernetycznym jaszczurem, który zjadł emeryturę kota Twojej sąsiadki.
Jak macie jakieś zarzuty do Korwina, to możecie dowolnie rozwinąć tę listę 🙂

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

 • Szpieg 22 maja 2014 Odpowiedz

  Co do tego Graya, to moje koleżanki z byłej już pracy mówiły, że chętnie zgodziłyby się na taki układ, tylko z jakimiśtam drobnymi zmianami w tej umowie co on zawierał z niewolnicami. Młode, wykształcone, ładne dziewczyny.
  Danka przebrnęła przez Graya i powiedziała, że urwałaby mu jaja, ale ona specyficzna jest 😛
  CO do głosowania, ja mam swój własny system, który wyłuszczę:
  – Eurowybory – głosuję (jak zdążę wrócić na Śląsk – o właśnie, Hauer, jutro o 13 jestem w Krośnie) na europosła z PO. Mam w tym osobisty interes, znam gościa i cenię za wiedzę – jest fachowcem od tych „parszywych” dotacji i o te dotacje walczy, a ja z tych dotacji żyję 😛 Taki np. Adamek, choć jego poglądy na rodzinę cenię, jest debilem i nic w mojej działce nie uwalczy. Żremy z tym europosłem z jednej miski, tylko on wielkie kawały, a ja małe okruszki 😛
  – wybory samorządowe: zagłosuję na każdego, kto będzie przeciw obecenej prezydent. Z czystej wrednej kalkulacji, jak przepadnie obecna prezydent, to moja była prezeska wyleci z hukiem z roboty. Więc czy do drugiej tury wejdzie człowiek Tobiszona, czy kobieta z PO, to ja głosuję na wysadzenie z siodła obecnej prezydent.
  – wybory parlamentarne – zagłosuję na Tobiszona, raz z sentymentu, dwa że wg moich kalkulacji trzeba wzmocnić PiS bo i tak rządzić będzie PO+SLD+PSL, a silna partia opozycyjna może ich zaklinczować i np nie pozwolić zmienić konstytucji. Kaczor idiota i tak rządził nie będzie, wiec jego socjalistyczne wynalazki w stylu 500 zł na każde dziecko co miesiąc, nam nie grożą. W planktony w stylu Gówina czy ruchu narodowego nie wierzę w tej rozgrywce.

  A Korwin mi podpadł swoimi własnymi, nie przekręcanymi wypowiedziami, jak choćby tymi o niepełnosprawnych. Nie traktuję typa poważnie i już, choć w tym co mówisz że miał racje, to miał.

 • Odys syn Laertesa 22 maja 2014 Odpowiedz

  dopisuję zarzuty 🙂

  Dla kontrastu owych faktów, listę innych mam przypadków.
  Co je różni od poprzednich? To rzekomo jest „stek bredni”

  Hitler niskie miał podatki
  Dzieci – sprawa ojca, matki
  Paraolimpiady – nuda
  Biurokracja – Polski zguba
  Praw nabytych niewzruszalność
  Kraj okradła „solidarność”
  PIS, Platforma – bez różnicy
  Łżą z lewicy do „prawicy”
  Na złodziei chłosta czeka
  Wolność – prawem jest człowieka
  Dupo…cja – rządy głupich
  Eurokołchoz Polskę łupi
  Jaruzelski tchórz i głupiec
  Socjalista – gołodupiec
  Chłop się różni od kobiety
  Żart z równości – parytety
  Praca, własność – kapitalizm
  Marnotrawstwem jest socjalizm
  Matka, żona – ważna praca
  Wolny rynek się opłaca
  „Korwinizmy” – trudna sztuka
  Cytat z Wilde’a – foch nieuka

  Ktoś mi powie – wszak to prawda, ciężka niczym stal kowadła!
  Więc trzymajcie za klamerki, bo wam zaraz spadną szelki.
  Koklusz, dżuma, gradobicie, za browarów w parkach picie.
  Za to że matura trudna, za kręcenie batów z gówna.
  Ptaszek nasrał ci na głowę? Zębów w gębie masz połowę?
  Może ktoś ci napluł w zupę? Może kopnął mocno w dupę?

  Dość! Wystarczy tych aluzji. Wnet przechodzę do konkluzji.
  Łatwiej udowodnić winę, kiedy wskaże się przyczynę.
  Zawiadamiam więc publikę – winny jest tu Korwin Mikke.

  Co ja gadam zapytacie? A tak właśnie! Drogi bracie.
  Skoro nie ma już Stalina – wszystko winą jest Korwina!
  http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2014/05/16/wina-korwina-traktat-o-hipokryzji-do-grafiki-andrzeja-krauze/

 • Marcin 22 maja 2014 Odpowiedz

  Ależ się uśmiałem, no świetny tekst.

 • Piotr 22 maja 2014 Odpowiedz Author

  A Zalewski to kawał oszczercy. Facet, który nie szanuje ani ludzi, ani prawdy. Obraża innych i uważa Polaków za debili. Niby taki kulturalny, a gorszy niż Niesiołowski.

 • Szpieg 4 czerwca 2014 Odpowiedz

  Heh, drobna modyfikacja moich planów wyborczych.
  – W eurowyborach w końcu nie głosowałem, stwierdziłem że nie warto rezygnować z weekendu u Kali, na Śląsk wróciłem w poniedziałek 😛 Rzeczony platformerski europoseł i tak się dostał.
  – W tych wyborach samorządowych to jeszcze się okaże, w sumie trochę mi głupio głosować przeciwko babce która złym prezydentem nie jest, tylko dlatego że fatalnie dobrała sobie kilku współpracowników. Platformerska ekipa z mojego miasta to niemal gangsterzy, a Tobiszona też znam z wielu niefajnych zagrań, jak już ma mieć mój głos do Sejmu, to niech mu za dobrze nie będzie 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook