Koniec kampanii 2011
Koniec kampanii. Wreszcie skończą się ulotki za wycieraczka, reklamy na skrzynkę elektroniczną i agitacja na facebooku. Tegoroczna kampania była wyjątkowo słaba. Mało konkretów, za to wzajemne straszenie i oczywiście skupianie uwagi na tzw. „głównych partiach”.
Read More »