Kategoria: Felieton

Felieton

Wyspa ciepła i dziura w niebie

Niby wiosna jest, powinno się robić cieplej. Dziś jest dzień „ciemnej godziny”, a do tego jutro mamy Święto Żartów, zatem termin całkiem niezły na wpis o dziurach w niebie o globalnym czy tam lokalnym ociepleniu. Zresztą kilka dni temu to zapowiadałem gdy informowałem jak to popieram pana Donalda (o kreskówkach też dziś będzie).

Read More »

Krosno czy Matrix?

W ubiegłym miesiącu radni przegłosowali zmiany podatków od nieruchomości i środków transportu. W związku z tym ukazało się kilka „matrixowych” publikacji. Zapraszam do zapoznania się ze zastosowaną manipulacją.

Read More »