Marginalizacja Tarnowa, czy po prostu głupota w Jaśle?

Dzisiaj będzie bardzo krótko i pewnie nieco obraźliwie dla części populacji jednej z okolicznych miejscowości. Na nieszczęście to ta część, która zdominowała tamtejszy samorząd.

W nawiązaniu do idiotycznych argumentów i komentarzy na jednym z jasielskich portali pozwolę sobie zadać proste pytanie: Dlaczego Tarnów jest tak strasznie marginalizowany? Dlaczego jaślanie nie jeżdżą do Rzeszowa przez Tarnów? Nie wolno tak pomijać ważnego miasta, jakim jest Tarnów, prawda?

Dla mniej zorientowanych: to pytanie ma na celu pobudzenie ostatnich szarych komórek u osób, które twierdzą, ze jak mieszkańcy Krosna i Sanoka nie będą jeździli do Rzeszowa przez Jasło, to wspomniane miasteczko trafi na „boczny tor”.

To nie koniec! Czyż ruch samochodowy nie jest obecnie bardziej istotny niż kolej?
Dla dobra samego Jasła należy NATYCHMIAST powstrzymać budowę nowej drogi Jasło – Pilzno, która ma pełnić funkcję jednej z obwodnic tego miasta. Wiecie co to oznacza? To oznacza, że samochody i autokary, a także ciężarówki będą omijać Jasło! Nie można dopuścić do takiej marginalizacji! Cały ruch musi być przez Jasło, żeby to miasto nie było na „bocznym torze”.

Fot: Jasło na demotywatory.pl

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

 • Pytacz 10 lutego 2017 Odpowiedz

  Z całym szacunkiem dla ludzi z Jasła, ale tylko jakiś niedorozwój może myśleć, że jak chce jechać do Rzeszowa to po drodze w Jaśle zrobię zakupy.

 • Yeri 10 lutego 2017 Odpowiedz

  No dokładnie Pytacz.

 • Szpieg 10 lutego 2017 Odpowiedz

  Plus ta droga przez Jasło jest koszmarna i życie stracić na niej można, czego cudem z Yerim swego czasu uniknęliśmy…

 • Yeri 11 lutego 2017 Odpowiedz

  Uh, to fakt, serpentyny przed jasłem, plus gruchoty na jasielskich blachach i ich szaleni/nietrzeźwi kierowcy to wielce ryzykowne połączenie.

 • admin 13 lutego 2017 Odpowiedz Author

  Uwaga, najnowsze wieści! Ważni ludzie z Jasła uważają, ze konsultacje w sprawie łącznicy prowadzono ŹLE, bo nie wzięto pod uwagę opinii z …powiatu gorlickiego. Czy to się czymś jeszcze da leczyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook