Krosno: promocja Futsalem

Trudno mi sobie przypomnieć wydarzenie na podobnym poziomie, które tak promowałoby Krosno jak eliminacje Mistrzostw Europy w Futsalu. To właśnie w Krośnie w sobotę o 18:30 aktualni mistrzowie Europy zmierzą się z reprezentacją Polski.

futsal
Plakat Eliminacji rozgrywanych w Krośnie

Krosno regularnie przewija się na stronie UEFA. Szereg spotkań rozgrywanych na krośnieńskiej hali przy ul. Bursaki będzie transmitowany na żywo w Internecie oraz w telewizji np. do Finlandii i Włoch. Prawdopodobnie kibice z innych krajów Europy też będą obserwowali te zmagania, bo właśnie u nas grają aktualni mistrzowie. Reszta drużyn w grupie także sprawia, że możemy się spodziewać wysokiego poziomu, a może i niespodzianek.

Zmagania sportowe zaczynają się dzisiaj o 16:30.

Eliminacje Mistrzostw Europy w Futsalu to dobra promocja dla Krosna. Na dodatek tania, Miasto po prostu udostępnia hale i pomaga organizacyjnie. Jeżeli weźmiemy pod uwagę efekt ale i poniesione koszty, to prawdopodobnie jest to najbardziej efektywna promocja Krosna w ostatnich kilkunastu latach. Trochę dziwne, że nie wszystkie media w Krośnie to doceniają i promują.

 

Komentarze

komentarzy

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook