Jestem na Pikio.pl

Dzisiaj opublikowałem pierwszy wpis na pikio.pl – portalu łączącym publicystów „od prawicy do lewicy”. Na pierwszy ogień poszedł temat Pana Stefana z PKW i knurów z „Folwarku Zwierzęcego”.

Stefan_Folwark.ico
Okładka jednego z wydań słynnego „Folwarku Zwierzęcego”, a po prawej Przewodniczący PKW, Stefan Jaworski (fot. Senat RP)

Z zakładki „O nas”: Pikio.pl to portal opiniotwórczy zrzeszający w swej redakcji przedstawicieli niemalże wszystkich liczących się środowisk politycznych w Polsce. Stawiamy sobie obiektywizm za cel nadrzędny, pragniemy aby Czytelnik, mogąc zapoznać się z poglądami reprezentantów różnorakich opcji politycznych na łamach jednego portalu, mógł wyrobić sobie własną opinię. Ponadto, zaprosiliśmy do współpracy niezrzeszonych redaktorów, którzy oprócz artykułów o tematyce politycznej, publikują treści związane z historią, biznesem, technologią, kulturą czy ciekawostkami ze świata.

Dzisiaj po raz pierwszy na Pikio.pl pokazał się mój materiał: PKW jak „Folwark Zwierzęcy”. Będę starał podrzucać tam moje teksty o tematyce ogólnopolskiej czy międzynarodowej. Sprawy lokalne nadal tutaj i na KrosnoCity.pl

Polecajcie znajomym, bo wiele tematów trudno będzie znaleźć gdzie indziej. Np. już na początku grudnia odbędzie się kolejna rozprawa przedsiębiorcy, a zarazem radnego Krosna, Janusza Hejnara. Czy uniewinniający wyrok zostanie uprawomocniony? Czy nowa piekarnia w „mieście sprzyjającym przedsiębiorczości” zostanie zburzona?

 

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

  • Zbig 29 listopada 2014 Odpowiedz

    Podpis do obrazka: znajdź 3 różnice.

  • Rick 30 listopada 2014 Odpowiedz

    Zbig, to za trudne, jakbyś dał jedną, to kolor marynarki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook