Totalitarne metody „postępowców”

Hipokryci udający demokratów walczących o Prawa Człowieka pokazali swą prawdziwą twarz. Najwyraźniej pewne metody działania rodem z PRL nadal są im bliskie.

Dzisiaj zapadł wyrok Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu w sprawie „tajnych więzień CIA”. Polska ma zapłacić odszkodowania osobom więzionym i torturowanym w Polsce przez CIA. Prawdopodobnie odbywało się to za zgodą i wiedzą naszych władz. Leszek Miller, lider SLD zaprzecza by coś takiego miało miejsce, a równocześnie natychmiast usprawiedliwia! Mówi, że to przecież byli terroryści, że trzeba było robić łaskę Amerykanom, że współpraca, parasol itd. No zaraz, to nie było wiezień, czy trzeba było współpracować z Jankesami? Zdecyduj się Pan, bo się plątasz, a za Tobą ludzie z SLD co takie tłumaczenia podchwytują i powtarzają.

Ja tu zwrócę uwagę na jeszcze jedno. To między innymi SLD, Miller i Kwaśniewski przekonali Polaków do przyjęcia w referendum Konstytucji przewidującej humanitarne traktowanie wszystkich zatrzymanych oraz zakaz pozbawienia wolności bez wyroku (Art. 41) i zakaz stosowania tortur (Art. 40). Teraz wygląda na to, że dla kategorii osób „podejrzanych o terroryzm” robią wyjątek. Nie mają na tyle uczciwości i odwagi by zaproponować stosowne poprawki do Konstytucji powiedzmy w stylu: „dopuszczalne jest pozbawienie wolności niektórych osób według uznania premiera lub wojewody. Za zgodą prezydenta lub komendanta powiatowego Policji można stosować tortury”. O co to, to nie! Oni dalej chcą mieć na sztandarach „Prawa Człowieka”, zakaz tortur itp. Oni nawet zakażą dawania klapsa niesfornemu dziecku, tacy są humanitarni. Co innego tortura polegająca na podtapianiu, na to mogą się zgodzić, byle robiono to potajemnie. Usprawiedliwiania „bo to terroryści” nie przyjmuję do wiadomości. Tortury to nie jest metoda śledcza. Jeżeli zeznania zdobyte takimi metodami są dla was dowodem, to zaraz pewnie zaczniecie bronić sprawców polowań na czarownice? Przecież ich ofiary to „terroryści” rzucający klątwy na bydło, pola i ludzi. Sami to wyznali na torturach, nieprawdaż? No to jak jest z tymi torturami nowoczesna, demokratyczna i wrażliwa na Prawa Człowieka lewico? Jak jest z naszą Konstytucją, która jest stosowana wybiórczo? Może po prostu stare zwyczaje wam się tak naprawdę nie znudziły?

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

 • Yeri 25 lipca 2014 Odpowiedz

  Lewak powie Ci, żed nie wolno nikogo bić. Potem Cię pobije jak się z nim nie zgodzisz. Pamiętasz Piotrze swoją polemikę z Aleksandrem Kwaśniewskim i jej reperkusje?

 • Piotr 26 lipca 2014 Odpowiedz Author

  Oj tam zaraz reperkusje 😀 Mała interwencja BOR (?) lub jakiś innych panów, którzy się nie przedstawili, ani nie wylegitymowali.

  Gdyby wtedy były takie możliwości nagrywania wszystkiego jak dzisiaj, to pewnie byłbym równie sławny jak „mała Marysia”, a komentatorzy w mądrych programach w TV rozkminialiby czy Aleks ma „zdolność honorową” czy nie 😀

  Najśmieszniejsze jest to, że z panem prezydentem spierałem się o Konstytucję, a teraz jego formacja daje przyzwolenie na jej łamanie.

  Żeby było ciekawiej, to w związku z „referendum konstytucyjnym” poznałem pana Stanisława Słysia, wtedy z Unii Wolności. Pan Stanisław w swoim stylu bluzgał po przeciwnikach przyjęcia Konstytucji w takiej formie, twierdząc, że nawet jej nie znają i nie czytali, a po latach próbował mnie wbrew Konstytucji wyrzucić z obrad Komisji Rady Miasta. Nieźle 🙂

 • Szpieg 3 sierpnia 2014 Odpowiedz

  Hauer, sugerujesz aby tych muślimskich fanatyków przekonywać do zeznań za pomocą tortury „miękkiej poduszki”, a w ostateczności, „wygodnego fotela”?

 • Yeri 3 sierpnia 2014 Odpowiedz

  Hm, Szpiegu, to nie jest kwestia czy dotykać ich miękką czy twardą poduszką, tylko kwestia hipokryzji lewicowców. Jak chcą twardej poduszki to niech nie odżegnują się od niej jak diabeł od wody święconej. Bo potem mamy takie kwiatki jak w Norwegii po masakrze na wyspie Utoya.

 • Piotr 4 sierpnia 2014 Odpowiedz Author

  Szpiegu, tortury to nie metoda śledcza, tylko metoda wymuszania przyznania do winy. USA twierdzą, że to terroryści, więc mamy im wierzyć na słowo, tak jak z bronią chemiczną Saddama?
  Tortury stosowano w polowaniach na czarownice i w stalinowskich czystkach. Tortury stosowano też w PRL i najwyraźniej Leszek Miller z tego nie wyrósł. Totalitaryzm z niego wyłazi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook