Wyzwanie

Zainspirował mnie pewien komentarz na KrosnoCity, mam w związku z tym małe wyzwanie dla wszystkich. Proszę o wskazanie chociaż jednego, bezsprzecznie dobrego działania prezydenta Krosna, które to było krytykowane i torpedowane przez opozycję. Znajdzie ktoś przykład?

 

Pod artykułem opisującym skandaliczne błędy podczas głosowania oraz powtarzanie głosowań, aż wreszcie wynik będzie słysiopoprawny komentator podpisujący się „Kościelny” stwierdził miedzy innymi: „jak Prezydent zrobi coś dobrego dla miasta to i tak krytyka”.

Szczerze to nie przypominam sobie żadnego działania prezydenta, które byłoby krytykowane, pomimo, że nie budziło najmniejszych wątpliwości, było bezsprzecznie dobre i bez zarzutu. Może ktoś z was znajdzie przykład? Może sam „Kościelny” nas oświeci i powie co miał na myśli? Zgaduję, że nie chodzi mu o „deklarację wiary samorządowca” (w imieniu wszystkich mieszkańców oczywiście) czy o rozdawanie medali proboszczom, bo przecież tego opozycja nie krytykowała. Tego nawet SLD w Krośnie (i w Klubie Samorządowym) nie krytykuje!

Zapraszam do wpisywania propozycji w komentarzach.

 

Komentarze

komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook