Smutna prawda

„Cud w polance” „krosno polanka cud”, „krew, pomnik polanka”, „cód w polance”, a nawet „krosno polanka krzyż” – tylko w efekcie zadawania takich zapytań wyszukiwarce wczoraj na mój blog trafiło kilkaset osób. To pokazuje smutną prawdę o społeczeństwie i o tym jakich informacji w większości szukamy.

Zaden materiał o samorządzie, bezpieczeństwie w ruchu drogowym, propagowaniu pierwszej pomocy czy transplantologii nie ma szans na taką popularność jak wypadki drogowe czy sensacyjne zdarzenia w postaci „krwawiących pomników”. Ludzie kochani, powiedzcie mi, dlaczego kamień miałby krwawić, ma ktoś pomysł? Dlaczego takie niusy was przyciągają, a informacje o tym jak WASZE pieniądze są zagospodarowywane przez Radnych i urzędników, nie wzbudzają takiego zainteresowania? Dlaczego wolicie oglądać zdjęcia z wypadków drogowych, niż nauczyć się udzielania pierwszej pomocy?

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

 • required 13 września 2011 Odpowiedz

  Prawda Piotrze! Święta prawda! Nie każdy potrafi spojrzeć na to trzeźwo. A „cud” w krośnieńskiej polance – to jedynie ludzka ciekawość. Jeżeli stoi ktoś stoi za tym i obserwuje to z boku, to ma albo niezły ubaw, albo strach w oczach co zrobił i co może mu za to grozić. Ja jednak wole być sceptyczny nawet do tego iż czterolistna kończyna znajdzie się na każdym domowym ogródku.

 • kaska 14 września 2011 Odpowiedz

  Smutna prawda to jest chory Piotr Dymiński:/

 • Piotr 14 września 2011 Odpowiedz Author

  Ale ma pani / pan zabawę. Fajnie tak anonimowo obrażać i atakować?

 • kaska 14 września 2011 Odpowiedz

  Jak to anonimowo??przecież pisze moje imię, nazwisko,adres i pesel tez Pan potrzebuje??

 • Piotr 14 września 2011 Odpowiedz Author

  Nie potrzebuję. Jeżeli ma pan / pani coś do napisania to bardzo proszę, chętnie poznam pana / pani argumenty. Na razie ich nie ma. A imię… można wpisać dowolne. W rzeczywistości możne być pan / pani jednym z tych radnych, którzy głosowali za maryjną flaga miasta i za aktem Zawierzenia Krosna MB w podzięce za cud.

 • Dreptak 14 września 2011 Odpowiedz

  A na co chora jest Kaśka? ma problem z utrzymaniem moczu?

  Ja też zawiedziony jestem cudem, liczyłem na zbiorową histerię, sanktuarium, świętą wodę i miliony pątników

 • Dreptak 14 września 2011 Odpowiedz

  No a w sumie odpowiedz na pytanie redaktora Dymińskiego udzielił onegdaj Tomasz Lis. Myślisz Piotrze zę ludzie są głupi? Mylisz się oni są znacznie głupsi niż sobie można wyobrazić

 • Paweł 24 września 2011 Odpowiedz

  a moze mistyfikacja 🙂 http://www.chorkowka.net/powiat-krosnienski/2152-cud-czy-mistyfikacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook