Dziękuję!

Dziękuję za okazane mi zaufanie i oddane głosy. Liczne niedociągnięcia w kampanii, brak czasu i wydarzenia ogólnopolskie zemściły się na wyniku i komitetu, i moim. Tym bardziej dziękuje wszystkim, którzy zadali sobie trud by udać się do lokalu wyborczego, znaleźć mnie na liście i oddać swój głos.

Cieszę się, ze w Radzie Miasta będą zmiany. Z trzech największych komitetów do Rady wejdzie kilka nowych, młodych osób. W tym Paweł Krzanowski i Janusz Hejnar z listy PiS. Znakomity wynik osiągnął Bogdan Józefowicz.

Jeżeli chodzi o naszą konkurencję to świetnych wyników gratuluję szczególnie Piotrowi Lenikowi, Marcinowi Niepokojowi, Arkadiuszowi Oponiowi i Andrzejowi Gałowiczowi, chociaz chyba nie wszyscy znajda się w Radzie. Za to niemal na pewno Radnym zostanie Robert Hanusek (również gratulacje), były wiceprezydent Krosna, który 4 lata temu był kandydatem, chyba najbardziej poszkodowanym przez ordynację wyborczą.

Wkrótce znany będzie cały skład nowej Rady Miasta.

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

  • krosniak 22 listopada 2010 Odpowiedz

    „brak czasu i wydarzenia ogólnopolskie zemściły się na wyniku i komitetu, i moim.” – no tak! przeciez to jasne ze to zadecydowalo, a nie jak kandydat jest znany w srodowisku „okregu”, czy sie udziela i dziala spolecznie…

    „Jeżeli chodzi o naszą konkurencję” – gratuluje podejscia do tematu… wlasnie dlatego ludzie nie znosza partii politycznych, bo ludzie w nich uwazaja kogos innego za „konkurencje” – nie patrzac na to ze dziala sie dla lokalnej spolecznosci.

    Jeszcze dluga droga Pana… i troche ogłady.

  • Piotr Dymiński 22 listopada 2010 Odpowiedz

    To jakiego określenia Pan by użył? Bo tego, że konkurowaliśmy o głosy wyborców nie da się ukryć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook