Emocje przedwyborcze :) ?

Moja odpowiedź dla  pana Adriana (alias Kasownik) na zarzuty zamieszczone w „Opiniach” na portalu Krosno24.

„Kasowniku i nikito_mk, film o którym mówicie (oraz jego aktualizacja, którą już widziałem) jest przede wszystkim zbyt długi. Twórcy nie ustrzegli się też kilku błędów (np. liczne widoki blokowisk, a okolice Krosna pokazuje dopiero aktualizacja, 2 lata temu kończyło się na „łące” pod Krosnem).
Kasowniku, w piątek była sesja Rady miasta, dlaczego wtedy nie było pokazu filmu? Byłaby okazja do dopytania. Film zaprezentowałeś po zamknięciu Urzedu, co utrudnia sprawdzenie faktów np. jestem ciekaw jakie kwoty wydano na jego wyprodukowanie, jeżeli firma Speedart zrobiła to charytatywnie to jest OK.
Oceniałem tylko to co zobaczyłem.
Pozytywnych wrażeń NA PEWNO nie dostarczają widoki blokowisk czy ruchliwych ulic.
Jeżeli nie ma zachwalać miasta, to co jest jego celem? Ten sprzed 2 lat jak wspomniałem jest zbyt długi do tej roli (szczerze to sam zwiastun mógłby robić za cały film promocyjny bo robi raczej dobre wrażenie).
Też na pewno dokonywaliście selekcji co pokazać, a co nie, a żeby byli ludzie na Rynku to wystarczy przyjść w czasie jakiejś większej imprezy. W 20-minutowym filmie macie takie ujęcia, do 4 minutowego zabrakło?
Dobrze, że czasem jednak piszesz na opiniach, przynajmniej człowiek dowie się co niektórzy mili, uśmiechnięci ludzie naprawdę myślą w przerwach miedzy prośbą o przysługę.
Co do samych wyborów to wyraźnie już napisałem (również na moim blogu www.piotrdyminski.pl), że startuję z powodu wiedzy dotyczącej takich aspektów życia miasta jak zakłamanie i hipokryzja niektórych radnych i mediów w Krośnie.

Komentarze

komentarzy

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook