Zadaj pytanie :)

Zapraszam do zadawania pytań. Mogą być przesłane drogą majlową, mogą być umieszczone jako komentarze np. pod tym wpisem.

W komentarzach w tym miejscu będę starał się udzielać odpowiedzi.

Komentarze

komentarzy

2 Komentarze

 • Yeri 2 listopada 2010 Odpowiedz

  Cześć Piotr.
  Śledzę uważnie Twoją stronkę i zauważyłem, że zabrakło jednej rzeczy. Znamy się nie od dziś, wiem, czym się zajmujesz w wolnych chwilach, a nie pochwaliłeś się tym na swojej stronie. W sumie to dobrze o Tobie świadczy, skromność jest cnotą, jednak sprawa o jakiej myślę może rzutować na twój wizerunek jako kandydata. Mam tu na myśli oczywiście wolontariat i działalność charytatywną, sam nie zamierzasz o tym napisać, więc postawię Cię pod ścianą i oficjalnie na Twojej stronie zadam Ci następujące pytanie:
  Piotr, napisz proszę dokładnie jakie jest Twój stosunek do wolontariatu i jak wyglądają Twoje działania na tym polu. Oczekuję wyczerpującej odpowiedzi 🙂
  Powodzenia,

  Tomek Jeruszka

 • Piotr Dymiński 3 listopada 2010 Odpowiedz

  No tak, nie o wszystkim napisałem na stronce. zadałeś mi Yeri w sumie dwa rózne pytania. Co do samego wolontariatu to mogę w ciemno powiedzieć, że jestem „za”. W Krosnie mamy bardzo wiele organizacji opartych o wolontariat. Miasto coraz lepiej z nimi współpracuje. Trzeba to wspierać, te organizacje to w praktyce kawał dobrej roboty pod względem zagospodarowania czasu wolnego dla młodzieży: ratownictwo, skauting, sport, pomoc niepełnosprawnym itd. Każda organizacja ma „swój profil”, nie wszyscy muszą miec takie same zainteresowania 🙂

  Co do drugiej części to..hm, działaność charytatywną uważam za bezinteresowną. Oczywiście sa osoby, które zajmują się tym dla „reklamy” czy to swojej firmy, czy dla wyborów. To ma swoje dobre strony bo organizacje dzięki temu pozyskują sprzęt czy środki.
  Ja sam działaności charytatywnej nie będę wykorzystywał w kampanii. Liczę na poparcie z innych powodów 🙂

  Pozdrawiam i dzięki za pytanie! Powodzenia w sporcie 🙂

 • Bezpart 9 listopada 2010 Odpowiedz

  Panie dziennikarz popraw Pan sobie słowo „majlową” bo to wstyd żeby tak pisać

 • Piotr Dymiński 9 listopada 2010 Odpowiedz

  Panie Bezparcie, jaka wersja Pana satysfakcjonuje? Może być któraś z potocznych (majlową lub mejlową) czy jedynie określenia typu „e-mail” lub „poczta elektroniczna”?
  🙂

  • Bezpart 9 listopada 2010 Odpowiedz

   Na pewno nie majlową, jak już to mejlową (proszę zobaczyć w słowniku ortograficznym PWN).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook